Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Polski Cukier Torun – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 01.10.20

Polski Cukier Torun – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 01.10.20

Polonya Ligi mücadelesinde Polski Cukier Torun Perşembe saat 18:35’de Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Torun bu sezonun zayıf halkalarından biri. Geçtiğimiz günlerde yaptıkları takviyeler de onları kurtabilmiş değil. Bu sezon oynadıkları 5 maçlarını da kaybettiler. Son maçta ise hücumda biraz toparlanmalarına rağmen denk rakipleri Radom karşısında bu kez savunmada darma dağın oldular ve 99-80’lik skorla yenildiler. Kulig, Jackson, Trotter ve Bragg çift haneli skor katkısı üretirken yerli oyunculardan Perka dışında katkı gelmeyince limitleri sınırlı oldu.

Bydgoszcz de ligin vasat takımlarından biri ki 4 maçın ilk 3 üçünü kaybettikten sonra ilk galibiyetlerini geçen hafta denk rakipleri Dabrowa karşısında 90-78 gibi net bir skorla almışlardı. Ligin çok atan çok yiyen takımlarından biri konumundalar. Son 2 maçlarında da bu senaryo gerçekleşmiş bizlere toplamda 179 ve 168 sayı izletmişlerdi. Chylinski, Niziol, Sanders gibi isimler takımın skor yükünü taşıyorlar şuana kadar.

İki takım da sezona kötü başladılar. Ortak noktaları ise son maçlarda yüksek tempoda oyanayıp hücumda bir nebze olsun kendilerine gelmeleri ama savunmada ciddi anlamda yumuşak kalmaları. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini, ayrıca karşılıklı olarak zayıf savunmaları kolay aşarak 80 sayıları geçebileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.55
JetBahis Oranı: ÜST (168.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Lietkabelis – Dzukija İddaa Tahmini 30.10.20

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Cuma saat 19:15’de Dzukija ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 158.5 …