Güncel
Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Polski Cukier Torun – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 11.11.20

Polski Cukier Torun – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 11.11.20

Polonya Ligi 4. hafta erteleme maçında Polski Cukier Torun Çarşamba saat 21:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın leihne 8.5 handikap belirlemişken, Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Torun kötü başladığı sezonda toparlanmayı başardı ve 12 maçtan çıkardığı 5 galibiyetle play-off yarışının içine girmeyi başardı. Evlerindeki performansları da çok iyi durumda, 5 maçlarını da hatasız tamamladılar ve bu maçlarda rakiplerine ortalama 10 sayı farkla üstünlük kurdular. Son 2 iç saha maçlarında Anwil ve Polpharma’ya 9’ar sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Kulig ve Jackson takımın skor yükünü çeken isimler olarak ön plandalar.

Dabrowa ise ligin zayıf halkalarından biri, 9 maçtan sadece birini kazanabildiler ve Polpharma ile beraber son sıralara demir atmış durumdalar. İlginç olan tek galibiyetlerini deplasmanda oynadıkları 9 maçta çıkarmalarıydı. Evden uzakta oynadıkları son 2 maçta ise Ostrow’a 13 ve Lublin’e iyi direnerek 2 sayı farkla kaybettiklerini, sürprizi kaçırdıklarını görmüştük. Killeya-Jones ve Lee Moore takımın en güvendiği isimler, skorer oyunları ile dikkat çekiyorlar.

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol açısından farklar mevcut. Dabrowa son deplasman maçlarında biraz direnç göstermiş olsa da yine de güven vermiyor. Play-off yarışında geri düşmek istemeyen Torun’un kendi sahasında oynamanın avantajını iyi kullanıp formda isimleri Kulig ve Jackson liderliğinde galibiyete uzanacağını, Dabrowa’nın Lublin karşısındaki sürprize yaklaşan oyununu dikkate alarak direncini erken kırmak için da çaba göstereceğini, bu sayede de maç sonunda çift haneli farklara ulaşabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Belarus – Arnavutluk İddaa Tahmini 26.11.20

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri kapsamında oynanacak A grubu maçında Belarus Perşembe saat 19:30’da …