Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Portekiz – İsviçre İddaa Tahmini 14.08.19

Portekiz – İsviçre İddaa Tahmini 14.08.19

2021 EuroBasket ön elemeleri 3.tur maçında Portekiz Çarşamba saat 20:30’da İsviçre ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Portekiz ilk maçta deplasmanda İsviçre’ye yenildikten sonra ikinci maçta kendi sahasında İzlanda’yı 1 sayı ile olsa da yenerek gruptaki şansını sürdürmüştü ki şuanda 3 takımın da birer galibiyetleri var ve ikili averajlar çok önemli olacak. Son maçta İzlanda’yı yenerlerken takımın yıldızı yine devşirme uzunları Jeremiah Wilson olmuştu.

İsviçre ise ilk maçta Capela ve Miladjan liderliğinde Portekiz’i 5 sayı farkla yendikten sonra ikinci maçta İzlanda’ya 1 sayı farkla kaybetmiş ve liderlik yolunda önemli bir avantaj elde etme şansını geri tepmişti. Şimdi avantajlarını korumak için bu maçta kaybetseler de 5 sayının altında bir fark yemeleri gerekiyor.

Portekiz Cardoso ve devşirme uzunları Wilson liderliğinde şimdiye kadar iyi iş çıkarsa da ne İzlanda ne de İsviçre karşısında üstünlük kuramadı. Bu maçta da evlerinde oynasalar bile Capela ve arkadaşlarının birbirlerine her maç daha fazla ısınmasıyla beraber işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. İsviçre maçı kaybetse bile tıpkı son maçta İzlanda deplasmanında yaptıkları gibi son topa kadar oyunun içinde olurlar.

İddaa Oranı: MS 2 (+1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+1.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …