Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Portekiz – İsviçre İddaa Tahmini 14.08.19

Portekiz – İsviçre İddaa Tahmini 14.08.19

2021 EuroBasket ön elemeleri 3.tur maçında Portekiz Çarşamba saat 20:30’da İsviçre ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Portekiz ilk maçta deplasmanda İsviçre’ye yenildikten sonra ikinci maçta kendi sahasında İzlanda’yı 1 sayı ile olsa da yenerek gruptaki şansını sürdürmüştü ki şuanda 3 takımın da birer galibiyetleri var ve ikili averajlar çok önemli olacak. Son maçta İzlanda’yı yenerlerken takımın yıldızı yine devşirme uzunları Jeremiah Wilson olmuştu.

İsviçre ise ilk maçta Capela ve Miladjan liderliğinde Portekiz’i 5 sayı farkla yendikten sonra ikinci maçta İzlanda’ya 1 sayı farkla kaybetmiş ve liderlik yolunda önemli bir avantaj elde etme şansını geri tepmişti. Şimdi avantajlarını korumak için bu maçta kaybetseler de 5 sayının altında bir fark yemeleri gerekiyor.

Portekiz Cardoso ve devşirme uzunları Wilson liderliğinde şimdiye kadar iyi iş çıkarsa da ne İzlanda ne de İsviçre karşısında üstünlük kuramadı. Bu maçta da evlerinde oynasalar bile Capela ve arkadaşlarının birbirlerine her maç daha fazla ısınmasıyla beraber işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. İsviçre maçı kaybetse bile tıpkı son maçta İzlanda deplasmanında yaptıkları gibi son topa kadar oyunun içinde olurlar.

İddaa Oranı: MS 2 (+1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+1.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İsviçre – İzlanda İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında İsviçre Çarşamba saat 20:00’da İzlanda ile karşılaşacak. İddaa …