Anasayfa / Atlanta Hawks / Portland Trail Blazers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 14.03.24

Portland Trail Blazers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 14.03.24

NBA Batı ekibi Portland Trail Blazers Perşembe günü saat 05:00’da Doğu ekibi Atlanta Hawks ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 108.5 olarak açıklamışken Betroad ise limiti 110.5 olarak açıklamış.

Portland konferansın zayıf ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu kayıplarda temel sıkıntının savunma olduğunu biliyoruz. Evlerindeki son 4 maçlarına baktığımızda da benzer sıkıntıyı görüyoruz, sırasıyla 128, 123, 118 ve 121 sayı görmüşlerdi potalarında. 12 Mart’taki son sınavlarında konuk ettikleri Doğu’nun lideri Boston’dan tam 121 sayı yediler! Bu maçta Walker, Sharpe, Brogdon’dan faydalanamayacakları gibi Ruper ve Grant’in durumları ise net değil. 

Hawks ise son dönemde Young’dan yoksun oynamaya alışmış durumda. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 29 galibiyete ulaştılar. Ana hedefleri olan play-in potasındaki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışıyorlar. Her ne kadar son maçlarda üretimde biraz zorlansalar da aslında Young’ın yokluğunda Bogdanovic, Murray, Hunter, Capela gibi silahları kullanarak 105 baremini zorlanmadan geçebildiklerini biliyoruz.

İki takım arasında kağıt üstünde hem kadro kalitesi hem de puan tablosundaki durumları açısından net farklar var bana göre. Hawks cephesinde Young olmamasına rağmen Bogdanovic, Murray, Hunter gibi kaliteli silahlar var. Portland gibi evinde bile savunmada sorun yaşayan, yumuşak kalan ve kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta baremi aşabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (108.5) – 1.49
Betroad Oranı: Deplasman ÜST (110.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …