Anasayfa / Chicago Bulls / Portland Trail Blazers – Chicago Bulls İddaa Tahmini 29.01.24

Portland Trail Blazers – Chicago Bulls İddaa Tahmini 29.01.24

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Portland Trail Blazers Pazartesi günü saat 05:00’da Doğu ekibi Chicago Bulls ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Blazers son 4 maçından 3 tanesini kaybetti ki zaten şuana kadar toplayabildikleri sadece 13 galibiyetle konferansın zayıf halkalarından biri konumundalar… Son olarak da 27 Ocak’ta konuk oldukları denk rakiplerden Spurs’e hiç direnememişler ve tam 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Sharpe’dan yine faydalanamayacakları gibi Walker, Simons, Henderson, Grant ve Brogdon gibi önemli isimlerin de durumları belirsiz bu maç öncesi… 

Bulls ise son 2 maçını üst üste kaybetti ama buna rağmen topladığı 21 galibiyetle kendisine Doğu’da 9. sırada yer buldu, hedefledikleri play-in potasında sağlam bir yerleri olduğunu söyleyebiliriz. Son 2 deplasman maçlarında ise Batı’nın güçlü ekipleri ile karşılaşmışlar Suns’a çok iyi direnseler de 2 sayı farkla kaybetmişler ve Lakers karşısında fazla varlık gösteremeden 9 sayı farkla kaybetmişlerdi. LaVine ve Williams’dan bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bulls’un elinde DeRozan, Vucevic, White ve Caruso gibi değerli silahlar var ki takım olgusunu da oturtmuş durumdalar. Blazers ise ağırlıkla genç oyunculardan kurulu dağınık bir takım Zaten bu maçta da Brogdon, Grant, Henderson, Simons gibi önemli isimlerin durumu belirsiz. İkisi bile oynamasa işleri çok zor olacak, evlerinde oynamanın avantajı da onları kurtaramaz diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.45
Rexbet Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …