Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 16.11.23

Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 16.11.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Portland Trail Blazers Perşembe günü saat 06:00’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın limitini 112.5 olarak açıklamışlar. 

Blazers konferansın formsuz ve zayıf ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda 10 maçtan sadece 3 galibiyet elde edebildiler… Şuana kadar maç başına 112 sayı görmüşlerdi potalarında. Ancak son 3 maçlarında üst üste gelen kayıplar dışında savunmalarının daha da kötüye gittiğini gördük, sırasıyla 121, 116 ve 115 sayı görmüşlerdi o maçlarda. Brogdon, Henderson ve Simons’dan yine faydalanamayacaklar, Sharpe’ın durumu ise maç saatinde belli olacak.

Cavs ise bir türlü istediğini alamayan, istikrarsız ekiplerden birisi. Son 3 maçtan ikisini kaybettiler ve toplamda da 10 maçtan 4 galibiyet çıkarabildiler. Evden uzaktaki performanslarına bakınca ise sonuçlardan bağımsız olarak hücum performanslarının iyi durumda olduğunu gördük. Son 4 deplasman maçlarının tamamında 112 baremini aşmışlardı. Son olarak 14 Kasım’da konuk oldukları Kings’e dayanamadan 132-120 ile farklı kaybetmişler ama en azından üretimde sorun yaşamamışlardı. Garland, Okoro ve Rubio’dan faydalanamayacaklar.

Elbette Blazers eksikleriyle (Brogdon, Henderson Simons) beraber Batı’nın zayıf halkalarından birisi. Ancak evlerinde oynamaları bir avantaj ki Cavs’ın deplasman karnesi güven vermiyor. Diğer taraftan Ev sahibinin savunmada yumuşak kaldığını, Cavs’ın son deplasman maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak hücumda etkili olduğunu gördük. Bu maçta da Garland’dan yoksun olsalar da Mitchell, LeVert, Strus, Mobley gibi silahlarla rakibin vasat savunmasını cezalandıracaklarını, 110 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (112.5) – 1.47
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (112.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Cedevita Olimpija – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde Cedevita Olimpija Çarşamba günü saat 20:30’da Hapoel Tel …