Anasayfa / Houston Rockets / Portland Trail Blazers – Houston Rockets İddaa Tahmini 05.08.20

Portland Trail Blazers – Houston Rockets İddaa Tahmini 05.08.20

NBA‘de 2019-20 sezonu devam maçları kapsamında Portland Trail Blazers Çarşamba saat 04:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 240.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 238.5 olarak belirlemiş.

Portland fanusun en formda hücum takımlarından biri tartışmasız. Lillard ve McCollum liderliğinde çok yüksek tempoda oynuyorlar ve Nurkic’in geri dönmesiyle artık boyalı alandan da bolca skor bulabiliyorlar. Fanustaki iki maçlarında sırasıyla 275 ve 252 sayı izlemiştik. Her iki maçta da dirençli oyunları ile dikkat çektiler ve bu direnci hücumdaki verimli oyunları ile sağlamayı başardılar. Savunmada ise pek istekli olmadıklarını yedikleri 135 ve 128 sayıyla anlamış olduk net olarak.

Houston ise Westbrook ve Harden liderliğinde normal sezonda kaldığı yerden devam ediyor adeta. Tamamen hücumu düşünen ve bu ikilinin birebirleri üzerinden oynayan bir takım olan Houston, 5 dışarıda oynamasının da etkisiyle birlikte çok fazla 3 sayı deneyen, bu nedenle de bizlere keyifli, bol skorlu maçlar vaadeden bir takım. Fanustaki ilk 2 maçlarında da sırasıyla 302 ve 236 sayı çıkmıştı. 

Batı’nın iki dişli takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. İki takım da fanustaki maçlara yüksek tempoda ve ritm bulmuş şekilde başladılar. Bir tarafta Lillard-McCollum diğer tarafta Harden-Westbrook olduğunu hatırlatırsam sanırım sizler de bu maçın yüksek tempo ve bol skor vaadettiğini düşünürsünüz ilk olarak. Fanustaki maçlarda savunmayı tamamen ikinci plana atan ve bu kadar yüksek skor potansiyeline sahip kısaları bulunanan iki takımın karşılaşmasında tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (240.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (238.5) – 1.47
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Tenerife İddaa Tahmini 23.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Bilbao Çarşamba saat 22:45’de Tenerife ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …