Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (2) 11.08.21

Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (2) 11.08.21

NBA Yaz Ligi Las Vegas ayağında Portland Trail Blazers Çarşamba saat 06:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. İddaa Clippers lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikağı 7.5 olarak açıklamış. 

Blazers ise ilk maçında Hornets ile karşılaşmış, hücumda çok etkili bir performans sergileyerek mücadeleden 93-86’lık skorla galip ayrılmayı başarmışlardı. Blakeney 27 sayı ile takımın en skorer ismi olurken, King de 17 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile diğer etkili isimdi. Mudiay’in sadece 4 sayı ve Beasley’in sadece 9 sayı attığı maçta 93 sayıya ulaşmaları potansiyellerini göstrerdi. 

Clippers Las Vegas’taki ilk maçında Bucks karşısında dirense de hücumda zorlandığı mücadeleyi 81-78’lik skorla kaybetmekten kurtulamamıştı. Scrubb 24 sayı, 10 ribaund ile takımını ayakta tutmaya çalışsa da diğer isimlerden yeteri kadar katkı gelmemişti. Oturu 12 sayı, 10 ribaund, 4 blok ve Boston ile Roach da 10’ar sayıyla diğer ayakta kalmaya çalışan isimler olmuşlardı. Özellikle Hicks ve Coffey beklentileri karşılayamamışlardı. 

İlk maçlarına baktığımızda iki takım arasında farklar olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Clippers bir kere hücumda çok daha derli toplu, ne yaptığını bilen bir görüntü verdi. Clippers ise Scrubb ve Oturu ile ribaundlarda etkili olup pota altını kontrol etse de skor üretiminde sınıfta kalmıştı. Bu maçta Blazers adına Mudiay’in de toparlanarak takıma liderlik edeceğini, Clippers karşısında zorlanmadan, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.91
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Ludwigsburg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Ludwigsburg Cumartesi saat 21:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev …