Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 01.02.24

Portland Trail Blazers – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 01.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Portland Trail Blazers Perşembe günü saat 06:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 121.5 olarak açıklamışlar. 

Blazers konferansın zayıf halkalarından birisi. Sadece 14 galibiyet toplayabildiler ve play-in potasından bile 10 galibiyet uzaktalar… Zaman zaman iyi savunma yapıyor olsala da genelde tempoyu arttırmayı seviyorlar ve yüksek tempoda savunma dirençleri de düşüyor, kolay yeniliyorlar takım olarak birebirlerde. Skor üretimi anlamında ise Brogdon, Simonsi Grant gibi etkili silahlara sahipler. Bu maçta Brown ve Sharpe’ı kullanamayacaklar. 

Bucks ise iki süper yıldızı Giannis ve Lillard liderliğinde 47 maçtan 32 galibiyet toplamış bir ekip. Doğu’da ikinci sıranın sahibi konumundalar şuanda. Özellikle skor üretimi konusunda yüksek verimli bir takım olduklarının tekrar altını çizelim. Son 3 deplasman maçlarında da bunu görüyoruz zaten, ikisinde 141 ve 122 sayı üretmişlerdi. Bu maç öncesinde eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor, tam kadro olarak sahada olacaklar. 

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Ancak son dönemde Bucks, handikaplı galibiyetler konusunda bana pek güven vermiyor. Bu nedenle bu tarafta yönelmeyeceğim. Lillard ve Giannis’in sağlıklı olduğu ortamda üretim konusunda ise yüksek verimlilikle oynadıklarını, rahat skor ürettiklerini biliyoruz. Portland gibi zayıf bir rakip karşısında da bu konuda sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta 120 baremini de zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (121.5) – 1.43
intobet Oranı: Deplasman ÜST (121.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …