Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 30.01.24

Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 30.01.24

NBA Batı ekibi Portland Trail Blazers Salı günü saat 06:00’da Doğu ekibi Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 224.5 olarak açıklamışlar. 

Blazers Batı’nın zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve zaten 46 maçın ardından da toplamda sadece 13 galibiyet çıkarabilmiş durumdalar… Evlerindeki son 3 maça baktığımızda ise iki maçtaki ortak noktanın düşük tempo ve kısır performanslar olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla bize 208 ve 200 sayı izeletmişlerdi… Brown ve Sharpe’dan faydalanamayacaklar, Brogdon’un durumu ise belirsiz.

Sixers ise son dönemde özellikle deplasmanlarda zorlanan bir takım görüntüsü verdi. Evden uzaktaki son 3 maçtan ikisini kaybettiler. Bu sekansta sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük skorlar olduğunu görebiliriz. 3 deplasman maçından ikisinde sırasıyla 186 sayı ve 216 sayı üretilmişti sadece… Bu maçta da üretim konusunda zorlanacaklarını söyleyebiliriz çünkü Embiid, Covington, Melton’dan faydalanamayacakları gibi Maxey ve Harris’in de durumları belirsiz…

Kağıt üstünde elbette Sixers maçın favorisi. Ancak Embiid’den yoksun olmaları ve Harris ile Maxey’nin de oynayıp oynamayacaklarının halen netleşmemiş olması taraf bahsi açısından seçimleri riskli kılıyor. Diğer yandan son dönemde iki takımın da tempoyu düşürdüklerini, zaman zamanda savunmada iyi işler çıkardıklarını gördük. Bu maçta da Sixers’ın eksiklerini de düşünerek yine sınırlı bir skor üretimi görebiliriz. 

İddaa Oranı: ALT (224.5) – 1.47
Betroad Oranı: ALT (224.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …