Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Milli Takımı / Porto Riko – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 04.08.19

Porto Riko – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 04.08.19

PanAmerikan Oyunları yarı final mücadelesinde Porto Riko Pazar saat 02:00’da Dominik Cumhuriyeti ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmazken Bets10 ise Porto Riko’nun direkt galibiyeti için 1.66 oran belirlemiş.

Porto Riko Dünya Kupası’nda yer alacak takımlardan birisi ve bu turnuvayı iyi bir hazırlık olarak görüyorlar. Son maçta da NCAA oyuncularından kurulu olsa da güçlü ABD’yi 87-84 yenerek ne kadar iddialı olduklarını göstermişlerdi. Collier çok iyi bir maç çıkartırken onun dışında 3 oyuncu daha çift haneli skor katkısı vermişti. 

Dominik de rakibi gibi Dünya Kupası’nda yer alacak bu nedenle onlar da bu turnuvayı ciddi bir hazırlık olarak görüyorlar. Son maçlarında ise zayıf Uruguay’yı hiç zorlanmadan 26 sayı farkla geçmişlerdi. Suero, Vargas ve Figueroa takımın öne çıkan isimleri oldular turnuva boyunca. Grupta birtek güçlü Arjantin’e uzatma sonunda yenilmişlerdi.

Porto Riko grupta ABD değil  3 maçını da kazanarak buraya geldi ve ne kadar önemli bir takım olduklarını gösterdiler. Dominik ise tek ciddi rakipleri Arjantin’e kaybetmişti grupta. İki takım da Dünya Kupası’nda yer alacağı için bu maçı oldukça fazla önemsiyorlar hazırlıklar çerçevesinde. Bu nedenle çekişmeli bir maç olacağını söylemek yanlış olmaz. Ancak son maçta ABD’yi deviren Porto Riko’nun Collier liderliğinde bir adım önde olduğunu ve galibiyeti zor da olsa elde ederek finale çıkacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.66
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …