Anasayfa / Dewa United / Prawira Bandung – Dewa United İddaa Tahmini 02.06.24

Prawira Bandung – Dewa United İddaa Tahmini 02.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Prawira Bandung Pazar günü saat 16:00’da Dewa United ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibilehine 4.5 handikap belirlemişler.

Prawira son 5 maçını üst üste kazanmış, ligin formda ekiplerinden birisi. Bu sayede de 13 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 8. sıradan play-off potasında yer bulmayı bildiler. Evlerindeki son 3 maçlarında ise denk rakiplerinden Rajawali’yi ve alt sıra ekiplerinden Bima ile Tangerang’ı yenmeyi bilmişlerdi. 1 Haziran’da son olarak Rajawali’yi konuk etmişler ve 81-66 ile farklı kazanmışlardı. Francis 16 sayı, Gist 14 sayı, 9 ribaund ve Hester 14 sayı, 16 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Dewa ise sadece son dönemde değil, ligin en başından beri istikrarlı şekilde kazanan bir ekip. Nitekim 18 maçta sadece 1 kere kaybettiler ve şuanda ligin en yüksek galibiyet yüzdesine sahip takımı olarak zirvedeler. Deplasmanda da hiç kaybetmediklerini hatırlatalım! Son olarak ligin orta sıra takımlarından Rans’ı 13 sayı farkla rahat şekilde geçmişlerdi. Adams, Prosper, Miller takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Kağıt üstünde iki denk takımlarmış gibi görünseler de istikrar ve form grafiği açısından Dewa’nın net olarak birkaç adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu sezon deplasmanda hiç kaybetmemiş olmaları da önemli bir artı. Bu nedenle de tercihimi düşük farklarla da Dewa’nın kazanacağı seçenekten yana kullanacağım. Ama ev sahibinin de son dönemde formda olması güven endeksimi bir kademe düşürüyor. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.81
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Marinos – Centauros İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Marinos Cuma günü saat 02:002da Centauros ile karşılaşacak. Betroad ev …