Anasayfa / Hazırlık Maçları / Promitheas – Iraklis İddaa Tahmini 06.09.21

Promitheas – Iraklis İddaa Tahmini 06.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Promitheas Pazartesi saat 17:00’da Iraklis ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Casimiro’yu göreve getiren Promitheas gelecek sezon EuroCup’da mücadele edecek. Kadrolarını da güçlendirdiler bu ölçüde. Jerai Grant, Dimitris Agravanis, Giannopoulos yine takımın öne çıkan isimleri olacaklar. Diğer taraftan kadroya yeni ekledikleri Isaiah Miles, Kendrick Ray, Kaiser Gates, Dario Hunt, Abdul Gaddy, Loic Schwartz, Gkikas, Rogkavopoulos takımın yeni silahları olacaklar. Bu ilk hazırlık maçları olacak. 

Gelecek sezon FIBA Europe Cup’da mücadele edecek olan Iraklis koç Skourtoupoulos ile anlaştı yeni sezon için. Onun yönetiminde kadrolarını Toney Douglas, Elston Turner, Michael Finke, Ryan Taylor, Ryan Woolridge, Giannis Agravanis, Reggie Lynch gibi yueni isimlerle güçlendirdiler, daha doğrusu takımı baştan yarattılar diyebiliriz. Ancak son hazırlık maçlarında ESAKE’nın sıradan takımlarından Apollon’a 83-79 ile kaybederek henüz form tutamadıklarını da gösterdiler. O maçta Taylor 15 sayı, Woolridge 12 sayı, Turner 11 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalıştılar ama yeterli olmadı. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ciddi farklılıklar var. Promitheas koç Casimiro’yu göreve getirerek zaten bu sezon hedeflerinin daha yüksek olacağının mesajını vermişti. Kadrolarını da buna göre kurdular. EuroCup’da bile sürpriz yapabilecek potansiyelli bir kadro. Iraklis ise son maçında Apollon gibi vasat bir takıma bile kaybederek henüz hazır olmadığını göstermişti. Bu maçta da Promitheas’ın kalite farkını ortaya koyacağını, handikapı geçerek çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Mobilbahis Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası’nın final maçında ev sahibi Tofaş Cumartesi saat …