Anasayfa / İddaa Tahminleri / Promitheas – Larissa İddaa Tahmini 12.06.22

Promitheas – Larissa İddaa Tahmini 12.06.22

Yunanistan Ligi üçüncülük serisi ilk maçında Promitheas Pazar günü saat 20:00’da Larissa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Promitheas normal sezonu 5. sırada bitirdikten sonra çeyrek finalde dişli rakibi AEK’yı saha avantajı olmamasına rağmen yenmeyi bilmişti. Ama yarı finalde güçlü Olympiakos karşısında beklendiği üzere varlık gösterememiş, tüm maçları çift haneli farklarla kaybederek 3-0 ile süpürülmekten kurtulamamıştı. Evlerindeki tek maçta 72-102 gibi can sıkıcı bir skorla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 

Larissa ise normal sezonu 6. sırada bitirmiş olmasına rağmen ilk turda sezonun flaş ekiplerinden Kolossos’u elemiş, yarı finalde ise eski günlerinden uzak olsa da halen şampiyonluk adaylarından biri olan Panathinaikos karşısında beklentilerin üstünde bir direnç göstermiş, seriyi 5. maça kadar taşımıştı. Evlerindeki 2 maçı da kazanırken, deplasmandaki ilk maçta da iyi direnmişler ama 12 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maç da OAKA’da olduğu için artık tamamen havlu atarak 89-43 gibi ezici bir farkla yenilmişlerdi. 

İki takımın da buralara kadar saha avantajı olmadan gelmeleri onlar adına önemli bir başarı. Yarı final serilerindeki performanslarına baktığımızda ise Larissa’nın hem psikolojik hem de fiziksel anlamda çok daha iyi durumda olduğunu görebiliriz. Bu seride de direnç seviyelerinin yüksek olacağını ve bunu da ilk maçtan göstereceklerini düşünüyorum. Moody, Krubally, Hudson üçlüsünün liderliğinde Promitheas karşısında kolay pes etmeyeceklerini ve handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.51
Rexbet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …