Anasayfa / Boulazac / Provence – Boulazac İddaa Tahmini 15.02.22

Provence – Boulazac İddaa Tahmini 15.02.22

Fransa Kupası TOP 16 maçında Provence Salı saat 22:00’da Boulazac ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 79.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 80.5 olarak belirlemiş.

Provence, Pro A’nın yeni takımlarından biri ve kalıcı olabilme yolunda pek iyi sinyaller vermediler şuana kafar. 20 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ve son sırada yer alıyorlar puan tablosunda. Evlerindeki son 2 maçlarında ise 70 sayıyı bile geçmekte zorlandıklarını görmüştük, Cholet’e 69-81 ile kaybederken Orthez’i ise 72-70 ile yenmeyi başarmışlar, adeta şeytanın bacağını kırmışlardı. O son maçta Dokossi 20 sayı, 12 ribaund ile yıldızlaşırken, Kromah 16 sayı ve Massa 14 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Boulazac ise Pro B’nin vasat takımlarından biri. 19 maçtan sadece 8 tanesini kazanabildiler ve düşme potasından da 2 adım uzaktalar. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kaybederek de sıkıntılı bir dönemde olduklarını göstermişlerdi. Son 2 maçlarını üst üste deplasmanda kaybederken özellikle savunmada ne kadar yumuşak kaldıklarını da görmüştük, Blois’den 93 ve son olarak da lider Chamond’dan tam 100 sayı yiyerek farklı kaybetmişlerdi. O son maçta Fevrier 16 sayı, Cizauskas 14 sayı, 4 asist ve Cortale 14 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile ayakta kalmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında net anlamda bir klasman farkı var. Sonuçta Provence bir Pro A ve Boulazac bir Pro B takımı. Ancak iki ekip de kendi liglerinin alt sıralarında yer alıyorlar. Dolayısıyla bir eleme maçında taraf bahsine yönelmek bence riskli böyle takımlar söz konusu olunca. Boulazac’ın son maçlarda özellikle deplasmanda savunmada sınıfta kaldığını bir çok kez gördük. Provence bu zaafı değerlendirebilecek bir takım ve evlerinde oynamanın avantajıyla beraber Diggs, Kromah, Dokossi gibi silahları verimli kullaanrak 80 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (79.5) – 1.46
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …