Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Provence – Le Portel İddaa Tahmini 29.10.21

Provence – Le Portel İddaa Tahmini 29.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 6. hafta mücadelesinde Provence Cuma saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Provence ligin yeni takımlarından biri ama 5 maçtan ikisini kazanarak ilk hedef olan alt sıralardan uzak kalmayı başardılar şuana kadar. Ayrıca bu galibiyetlerin son 3 maçta geldiğini, oldukça formda olduklarını belirtelim. Son 2 maçlarını üst üste deplasmanda oynamışlar, önce Nanterre’i sürpriz bir skorla 74-85 yenip sonra da güçlü Dijon’a 84-72 ile kaybetmişlerdi. O maçta hücumda zorlanmışlar, McClain 16 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Peacock 14 sayı, 6 ribaund ile yegane ayakta kalabilen isimler olmuşlardı. 

Le Portel geçen sezon olduğu gibi düşme potasında yer almak, bu tehlikeyi yaşamak istemiyordu. Bu yolda da sezona kendi standartlarında iyi bir giriş yaptılar, onlar da Provence gibi 5 maçtan 2 tanesini kazandılar şuana kadar. Ayrıca son maçlarında konuk ettikleri güçlü rakipleri Bourg’u 71-54 gibi hayli sürpriz bir skorla yendiklerini de unutmayalım. Müthiş bir savunma performansına imza attıkları o maçta Abouo 17 sayı, 8 ribaund ve Davis 14 sayı, 4 ribaund ile takımın öne çıkan isimleri olmuşlardı. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren, tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bir maç izlyeceğiz. İki takım da son haftalarda form grafiklerini yukarı taşıdılar ve kendi seviyelerinde gayet iyi basketbol oynuyorlar. Bu maçın kendileri için hedef maçlardan biri niteliğinde olduğunu da biliyoruz, kaybeden takımın alt sıralardaki yarışta önemli bir yara alacağını rahatlıkls söyleyebiliriz. Bu nedenle de iki takımın maç sonuna kadar skora tutunacağını ve savaşacağını düşünüyorum. Le Portel lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.51
Rexbet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 17:30’da Semt77 Yalovaspor ile …