Güncel
Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Provence – Pau Orthez İddaa Tahmini 11.02.22

Provence – Pau Orthez İddaa Tahmini 11.02.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 20. hafta mücadelesinde Provence Cuma saat 22:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 77.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 76.5 olarak belirlemiş.

Provence ligin zayıf ekiplerinden biri, 19 maçlarından 14 tanesini kaybettiler ve son 7 maçlarında da galibiyete hasret konumdalar. Özellikle üretimde ciddi sorunlar yaşadıklarını biliyoruz, ortalama 70 sayı üretebiliyorlar ancak. Son 3 maçlarında da sıkıntı yaşadıklarını gördük net olarak. Bu maçlarda sırasıyla 57, 69 ve 72 sayı üretebilmişlerdi sadece. Son maçta Reims’e konuk olmuşlar ve 81-72’lik skorla yenilmekten kurtulamamışlardı, o maçta Diggs 26 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Mipoka 11 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışmışlar ama yetersiz kalmışlardı.

Orthez ise ise 18 maçının ardından hanesine 11 galibiyet yazdırdı ve ligin ilk 4 adaylarından biri konumundalar. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Ayrıca özellikle son maçta konuk oldukları denk rakiplerinden biri olan Bourg karşısında savunmada da ne kadar etkili olduklarını göstermişlerdi. O maçı 73-83’lük skorla kazanmayı başarmışlardı ki bu sezonun kendi adlarına en iyi savunma performansına imza attıklarının da altını çizelim. 

İki takım arasında elbette net farklar var. Orthez ligin kalbur üstü ekiplerinden biri. Genelde tempolu ve yüksek skorlu maçlar çıkarmış olsalar da karşılarında Provence gibi kısır ve temposu düşük bir takım varken onlara kolay sayı şansı vermemek adına kontrollü oynayacaklarını, Bourg maçında olduğu gibi savunmaya öncelik vereceklerini düşünüyorum. Dolayısıyla bu maçı kazanırken Provence’yi de 75 bareminin altında tutmaları sürpriz olmaz benim için. 

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (77.5) – 1.52
Rexbet Oranı: EvSahibi ALT (76.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye – Slovenya İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Cuma günü saat 20:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine …