Anasayfa / Arjantin Ligi / Quimsa Santi – Boca Juniors İddaa Tahmini 03.07.24

Quimsa Santi – Boca Juniors İddaa Tahmini 03.07.24

Arjantin Ligi yarı final serisi 5. maçında Quimsa Çarşamba günü saat 02:00’da Boca Juniors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Quimsa normal sezonu lider olarak bitirmesine ve bu seride saha avantajına sahip olmasına rağmen zorlandı şuana kadar. Evlerinde bir maç kaybedip bir maç kazandıktan sonra deplasmandan da bir galibiyet çıkardılar ve bu sayede de seriyi 2-1 öne geçtiler ama deplasmandaki son maçı 14 sayı farkla kaybedince serinin 2-2’ye gelmesine engel olamadılar. 5. ve son maçı evlerinde oynamanın avantajına sahip olacaklar.

Boca ise normal sezonu 4. sırada bitirmesine ve bu seriye dezavantajlı olarak başlamasına rağmen deplasmandaki ikinci maçı kazanıp servis kırmayı başarmıştı. Ama sonrasında evlerindeki ilk maçı kaybedince avantajın tekrar rakibe geçmesine engel olamadılar. Son maçı evlerinde 14 sayı farkla kazandılar evet fakat bu sadece seriyi 2-2 yapmaları için yeterli oldu, tamam mı devam mı maçına deplasmanda çıkacaklar.

İki takım da birbirini deplasmanda bir kez yenerek denk güçler olduklarını gösterdiler. Hatta Boca son maçı evinde 14 sayı farkla kazandı ve bu nedenle de buraya moralli geliyorlar ama sonuçta deplasmanda olacaklar. Quimsa’nın sezonu nasıl ve neden lider bitirdiğini taraftarları önündeki bu tamam mı devam mı maçında hatırlayacağını, bu kez evinde sürprize izin vermeden düşük farkla da olsa kazanarak final biletini kapacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …