Anasayfa / Arjantin Ligi / Quimsa Santi – Boca Juniors İddaa Tahmini 22.06.24

Quimsa Santi – Boca Juniors İddaa Tahmini 22.06.24

Arjantin Ligi yarı final serisi ilk maçında Quimsa Santi Cumartesi günü saat 17:30’da Boca Juniors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misfair takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Quimsa normal sezonu lider olarak bitirerek ne kadar iddialı bir takım olduğunu gösterdi. Çeyrek finalde ise 12. sıradan gelen Penarol karşısında saha avantajı bulunmalarına rağmen zorlanmışlar ama sürprize izin vermeden 3-2 ile seriyi geçmişlerdi. Serinin 5. ve son maçında evlerinde oynamanın artısını kullanarak rakiplerini tam 31 sayı farkla ezip geçtiklerini de hatırlatmakta fayda var. O maçta Ramirez ve Gallizzi öne çıkan silahlardı.

Sezonu 4. sırada bitiren Boca ise çeyrek finalde denk rakiplerinden biri olan San Lorenzo karşısında saha avantajını iyi kullanarak beklenenden daha rahat bir seri geçirerek rakibini 3-1 ile geçmeyi bilmişti. Seride çıktıkları 2 deplasman maçından ilkini 10 sayı farkla kaybederken 4. ve son maçta ise bu kez 9 sayı farkla kazanarak yarı final biletini kapmayo başarmışlardı. O maçta Vildoza, Schattmann, Langston, Mainoldi öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arsında normal sezonda son oynanan karşılaşmada Quimsa yine ev sahibiydi ve rakibini 71-53 gibi dominant bir skorla sahadan silmişti adeta! Evet play-off’a istedikleri gibi başlayamadılar ve kendi sikletlerinde olmayan Penarol karşısında çeyrek final serisinde epey zorlandılar ama sonuçta da sürprize izin vermediler. Burada da yine kendi sahalarında oynamanın avantajını kullanacaklarını, düşük farkla da olsa kazanarak ilk maçtan hata yapmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.61
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …