Anasayfa / Endonezya Ligi / Rans Pik – West Bandits İddaa Tahmini 09.06.24

Rans Pik – West Bandits İddaa Tahmini 09.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Rans Pik Pazar günü saat 14:00’da West Bandits ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Rans ligin formda ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 12 galibiyete ulaşarak hedefledikleri ilk 4 yarışındaki takiplerini sürdürdüler. Ancak halen en yakın rakiplerinin 2 adım gerisinde olduklarını belirtelim. Evlerindeki performanslarına baktığımızda son 4 maçın tamamında sonuçlardan bağımsız olarak yüksek skorlar izlemiştik, sırasıyla 183 sayı, 178 sayı, 189 sayı ve 179 sayı üretilmişti o maçlarda.

Bandits ise ligin şampiyonluk favorilerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanırken toplamda da 19 maçtan 17 galibiyet çıkardılar, Pelita’nın ardından ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımı konumundalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kazanırken bu maçlardaki diğer ortak noktanın da yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, sırasıyla 178 sayı ve 213 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım da son haftalarda formda ve üst üste iyi sonuçlar alarak çıkışa geçtiler. Bu başarılı form grafiklerinin temelinde ise yüksek tempo ve verimli hücumlar yatıyor diyebiliriz rahatlıkla. Bu maçta da birbirlerini tempo konusunda tetikleyeceklerini, savunmaların da geri planda kalacağını düşünüyorum. Son maçlarda sergiledikleri yüksek hücum verimliliğini de dikkate alarak tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.70
intobet Oranı: ÜST (168.5) – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …