Anasayfa / Estonya-Letonya Ligi / Rapla – Parnu İddaa Tahmini 24.01.23

Rapla – Parnu İddaa Tahmini 24.01.23

Estonya-Letonya Ligi mücadelesinde Rapla Salı günü saat 20:00’da Parnu ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.60 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Rapla ligin orta lekerli takımlarından biri. Şuana kadar 22 maçtan 12 tanesini kazandılar ve kendilerine 8. sırada yer buldular, play-off yarışının içindeler. Evlerindeki karneleri de ortalamanın üstünde, 10 maçtan 6 tanesini kazandılar. Evlerindeki son 2 maçlarını kaybetmeleri aldatıcı olmasın, bu kayıplar şampiyonluk adaylarından VEF Riga ve Prometey karlısında gelmişti. Öncesinde Talinna’yı 11 ve Keila’yı 14 sayı farkla geçmişlerdi burada taraftarlarının önünde.

Parnu ise ligin orta altı takımlarından birisi. Şuana kadar 8 galibiyet çıkarabildiler ama rakiplerinden 4-5 maçlarının eksik olduğunu unutmayalım, yani matematiksel olarak halen play-off şasnları devam ediyor. Bununla beraber son 2 deplasman maçlarını ise kaybettiler. Güçlü rakiplerden Kalev’e 11 ve Riga’ya  ise hiç direnemeden tam 44 sayı farkla ezile ezile kaybetmişlerdi. 18 Ocak’taki son sınavlarında ise evlerinde zayıf rakiplerden Keila’yı 23 sayı farkla geçerek biraz olsun moral depoladılar. 

Rapla ligin dişli play-off takımlarından birisi. Evlerinde de son 2 maçtaki güçlü rakiplere kaybedilen maçları bile kenara koyarsak 8’de 6’lık etkileyici bir performnasları var. Maç eksiği olduğu için halen play-off yarışından direkt rakiplerinden biri olan Parnu karşısında işi ciddiye alacaklarını ve taraftarları karşısında sürprize izin vermeden hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum ki ilk yarıda deplasmanda oynadıkları maçta Parnu’yu tam 15 sayı farkla yendiklerini de hatırlatalım. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.60
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …