Anasayfa / Alba Berlin / Rasta Vechta – Alba Berlin İddaa Tahmini 10.11.18

Rasta Vechta – Alba Berlin İddaa Tahmini 10.11.18

Almanya easyCredit BBL 7.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi saat 22:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımlarından Vechta beklenenden iyi bir giriş yaptı ve 6 maçtan 3 galibiyet alarak play-off yarışında yer alabileceğini gösterdi. Bunu yaparken ilginçtir deplasmanlarda daha iyi iş çıkardılar, evlerinde ise üst üste Bayreuth’a 16 ve Frankfurt’a uzatmada 5 sayı ile kaybettikten sonra zayıf ekiplerden Braunschweig’ı 8 sayı farkla geçtiler.

Geçtiğimiz sezonun finalisti Alba Berlin hem lige hem de Eurocup’a iyi bir giriş yaptı. Ancak koç Renesis’in başı sakatlıklarla dertte. Özellikle guard rotasyonunda çok önemli eksikleri var. Takımın en önemli skor opsiyonlarından ikisi Hermannsson ve Siva forma giyemiyorlar, enerji kaynaklarından Saibou’nun da sakatlığı devam ediyor. Şuana kadar 5 maçtan 5 galibiyet çıkardılar, 1 maçları eksik.

Vechta evindeki son maçı kazanarak makus talihini yıktı, artık evlerinde de maç kazanabilmenin özgüvenine sahipler. Diğer taraftan sezonun en büyük favorilerinden biri olan Alba Berlin’in 3 önemli isimden (Hermannsson, Siva, Saibou) yoksun gelecek olması onları ekstra motive edecektir. Ev sahibinin güçlü ama eksik rakibi karşısında bir direnç göstereceğini ve en azından çift haneli farklarla yenilmeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+12.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+13.5) / 1.69
Güven indeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …