Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Braunschweig İddaa Tahmini 28.10.18

Rasta Vechta – Braunschweig İddaa Tahmini 28.10.18

Almanya easy Credit BBL 5.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Pazar saat 17:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışlar.

Ligin yeni takımlarından Vechta ilk galibiyetine geçen hafta deplasmanda Mitteldeutscher karşısında ulaşabilmişti, bu sezonun düşme adaylarından biri olacaklarını gösterdiler ilk maçlarda. Evlerindeki iki maçta da gördük ki ligin temposuna pek uyum sağlayamamışlar ve skor üretiminde de sorun yaşıyorlar. İç sahadaki bu 2 maçta sırasıyla 150 ve 154 (normal süre) sayı çıkmıştı.

Braunschweig’ın da durumu rakibinden farksız değil, hatta onlar henüz maç bile kazanamadılar, düşmenin adaylarından biriler. Onlar da hücumda oldukça sınırlı bir ekipler, son 2 deplasman maçlarına da baktığımızda bunu net olarak görüyoruz, sırasıyla 144 ve 155 sayı çıkmıştı bu maçlarda.

İki takım da Alman liginin genel trendi olan yüksek tempo ve bol skor anlayışına pek uygun performanslar sergileyemiyorlar. İki takım da 75 sayının üstüne çıkmakta sıkıntı yaşıyor. Bu maçta da denk güçlerin mücadelesinde savunmaların biraz daha ön planda olacağını düşünüyorum, bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (158.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Sacramento Kings – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 06.08.20 (2)

NBA‘de normal sezon maçları Orlando’daki fanuta tam gaz devam ediyor. Batı’nın genç ve dinamik ekiplerinden …