Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 111.11.23

Rasta Vechta – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 111.11.23

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Pazar günü saat 22:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 90.5 olarak açıklamışlar. 

Vechta ligin play-off adaylarından biri olduğunu gösterdi sezonun başında. Ancak son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet alabildiler, düşüşe geçtiler. Evlerindeki son maça baktığımızda ise iyi performanslarını sürdürdürklerini, Braunschweig’ı etkili bir hücum performansı eşliğinde 97-90’lık skorla yendiklerini görmüştük. Kuhse, Iwundu ve Schwieger takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Merlins ise ligin zayıf halkalarından birisi, son 5 maçlarının tamamını kaybettiler ve 6 maçın ardından hanelerine sadece 1 galibiyet yazdırabildiler… Evden uzakta bu sezon çıktıkları 3 maçta ise kayıplar yaşarken savunmada da ciddi sorunlar yaşadılar, Alba’dan 110, Gottingen’den 110 ve Bonn’dan 90 sayı yemişlerdi. Geçen hafta da konuk ettikleri Oldenburg’a tam 36 sayı farkla kaybederken potalarında 99 sayı gördüler. 

İki takım arasında aslında kağıt üstünde net farklar yok belki ama konu sahada oynanan basketbola ve form grafiğine gelince Vechta önde olan taraf ki saha avantajına da sahipler elbette. Bununla beraber bu sezon hücum performansları ile dikkat çekiyorlar. Son maçlarda rakipleri 100 sayının altında tutmakta zorlanan Merlins karşısında da kazanırken Kuhse, Iwundu, Schwieger üçlüsünün liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını, 90 baremini geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.55
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …