Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Hamburg Towers İddaa Tahmini 07.04.21

Rasta Vechta – Hamburg Towers İddaa Tahmini 07.04.21

Almanya easyCredit BBL 29. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Çarşamba saat 20:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Hamburg, son haftaların en formda takımı ve 6 maçlık nefis bir galibiyet serisi ile beraber toplam 16 galibiyete ulaşarak 1 maç eksikleriyle beraber 6. sırada konumlandılar, play-off yarışının iddialı takımları arasında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de lig ortalamalasının üstünde, 11 maçtan 7 tanesini kazandılar evden uzakta. Son deplasman maçlarında üst üste Braunschweig’ı 11 ve Bamberg’i 12 sayı farkla rahat geçmişlerdi ki 4 Nisan’da oynadıkları son maçtı bu aynı zamanda. Kotsar 22 sayı ve Kamerun Taylor 16 sayıyla galibiyeti getiren isimler olmuşlardı.

Vechta ise bu sezonun zayıf halkalarından biri, 26 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler ve son sırada yer alıyorlar. Evlerindeki performansları bile sıkıntılı tahmin edeceğiniz üzere, 13 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildliler kendi sahalarında. Son 12 maçlarından 11 tanesini kaybettiler, son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. Bu kayıplarda sırasıyla 30, 24 ve 16 sayı fark yemişler, özetle hezimete uğramışlardı. Son olarak 3 Nisan’da deplasmanda Bayreuth’a 95-79 ile kaybetmekten kurtulamadılar. 

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda oynanan basketbol açısından net farklar var. Hamburg 6 maçlık bir galibiyet serisi yakaladı ve çıkışını sürdürerek play-off yarışında yükselmek istiyor. Vechta ise ligin dibine demir atmış durumda ve son maçlarda üst üste can yakıcı farklar yediler, özetle toparlanma konusunda pek de niyetli değiller, en azından bu sinyalleri hiç veremediler. Hamburg’un deplasmanda olsa da Kamerun Taylor ve Kotsar gibi formda silahlarıyla sorun yaşamayacağını, çift haneli farklarla kazanabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Sassari – Olimpia Milano İddaa Tahmini 14.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Sassari Çarşamba saat 21:45’de Olimpia Milano ile …