Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Telekom Bonn İddaa Tahmini 11.12.20

Rasta Vechta – Telekom Bonn İddaa Tahmini 11.12.20

Almanya easyCredit BBL 6. Hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cuma saat 20:30’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Vechta ilk 5 maçını da kaybetti ve sezona beklentilerin altında bir giriş yaptı. Temel sorunları ise kuşkusuz savunma, ortalama 88 sayı gördüler potalarında. Zaten bu nedenle de oynadıkları 5 maçın 4 tanesinde 166 baremi aşıldı, son olarak konuk ettikleri Bayreuth’a iyi direnmelerine rağmen 89-92 ile kaybetmekten kurtulamadılar. Her maç bir şekilde 3-4 isimden çift haneli skor katkısı alabiliyorlar ama istikrarlı 1-2 skorer çıkarmazlarsa işleri zor olacak. Barnett bu konudaki en güçlü aday, 12.4 sayı ortalamalası tutturdu. Ama diğer olağan şüpheliler Salumu, Clifford, Vorhees ve Herkenhoff henüz istikrarlı yakalayabilmiş değiller.

Bonn da rakibi gibi sezona kötü bir giriş yaptı. Onlar da 5 maçta 0 çektiler. Savunmadaki problemleri ise daha büyü diyebiliriz, ortalama 91 sayı gördüler potalarında şuana kadar. Savunmadaki bu sıkıntılar zaman zaman iyi hücum ettikleri maçları bile kaybetmelerine neden oldu. Son 3 maçlarından ikisinde de bu nedenle epey yüksek skorlar çıkmıştı; sırasıyla Alba’ya deplasmanda 97-74 ve içerde Oldenburg’a 92-97 ile kaybetmişlerdi. 3 tecrübeli skorer Gailius, Micovic ve Babb takımlarını ayakta tutmaya çalışıyorlar, James Thompson da onlara yardımcı olmaya çalışıyor.

İki takım da sezona beklediklerinin altında, kötü bir giriş yaptılar ve 5 maçlarını da kaybettiler. Bu maçta bir takım ilk galibiyetiyle tanışacak. Sezon başında gördük ki iki takımın da savunması henüz oturmuş değil, çok yumuşak kalıyorlar ve potalarında rahatlıkla 90 sayıları gördüler son maçlarda. Bu maçta da birbirlerine savunma ile cevap verebileceklerini düşünmüyorum. Aksine karşılıklı olarak tempoyu forse edeceklerini, hücum silahlarını olabildiğince fazla devreye sokarak tutarak değil atarak kazanmaya çalışacaklarını, yani bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.  

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.45
Güven Endeksi:  7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Sassari – Olimpia Milano İddaa Tahmini 14.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Sassari Çarşamba saat 21:45’de Olimpia Milano ile …