Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Wurzburg İddaa Tahmini 05.01.19

Rasta Vechta – Wurzburg İddaa Tahmini 05.01.19

Almanya easy Credit BBL 15.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi saat 20:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Vechta bu sezonun BBL’de flaş ekiplerinden biri. Yeni katıldıkları ligde 14 maçın ardından 9 galibiyet elde ettiler. Evlerinde de 7 maçtan 4 tanesini kazanmışlardı. Son 3 iç saha maçlarında ise 2 galibiyet elde ederken, Bremerhaven’i 21 ve Gottingen’i de 22 sayı farkla geçmişlerdi. Ulm’a ise son topta 1 sayı ile kaybettiler.

Wurzburg ise bu sezon beklentilerin altında kaldı ve ligin vasat takımlarından biri. Sadece 4 galibiyetleri var ve düşme potasından 1 maç uzakta kalabildiler. Deplasman karneleri ise orta şekerli diyebiliriz, 5 maçtan ikisini kazandılar. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybederken, Bonn’a 5 ve güçlü Bayern’e tam 18 sayı farkla yenilmişlerdi.

Vechta sezonun flaş ekibi ve özellikle iç sahada denk ya da kendilerinden bir kademe alttaki takımlara karşı hiç hata yapmadılar şuana kadar. Bu maçta da Wurzburg karşısında bana göre net favoriler. Wurzburg’un son deplasman maçlarında istikrarsız bir performans sergilediğini de masaya koyduğumda ev sahibinin düşük handikapı da aşarak kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …