Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Braunschweig İddaa Tahmini 05.04.21

Ratiopharm Ulm – Braunschweig İddaa Tahmini 05.04.21

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Pazartesi saat 21:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 165.5 olarak belirlemiş.

Koç Lakovic yönetimindeki Ulm 26 maçından 15 tanesini kazandı ve kendilerine 7. sırada yer buldular, play-off yarışında yer alıyorlar. Hücum performansı açısından da iyi bir sezon geçiriyorlar, ortalama 86 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Son 5 maçlarından 4 tanesinde de minimum 160 sayı izletmişlerdi bizlere. Osetkowski ile içeriden Caupain, Gunther, Obst gibi isimlerle de dışarıdan rahat skor üreten bir takım konumunda Ulm.

Braunschweig ise ligin orta altı takımlarından biri. Ana hedefleri olan düşme potasından uzak kalmayı şuana kadar başardılar, 9 galibiyetle düşme hattından 4 adım uzaktalar. Diğer taraftan savunma konusunda sorunlu bir takım oldukları gerçek, bu sezon ortalama 88 sayı görüyorlar potalarında. Son 3 maçlarından ikisinde de bu paralelde bizlere yüksek skorlu maçlar izlettiler, sırasıyla 170 ve 187 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Hücumda Robinson, Jallow, Velicka, Schilling liderliğinde 85 ve üstüne çıkabilme potansiyeline sahipler.

İki takım arasında bir seviye farkı olduğu gerçek. Ulm bu sezon ligin önemli play-off yarışçılarından biri ve daha üst sıralara tırmanabilmek adına özellikle kalan iç saha maçlarında hata yapma lüksleri olmadığını biliyorlar. Braunschweig ise aslında düşme hattından 4 adım uzak kalarak istediğini almış bir takım. Dolayısıyla bu maçta savunmayla değil de Ulm’un temposuna ayak uydurup atarak karşılık vereceklerini, karşılıklı olarak 80 sayılara çıkılmasını beklediğim maçın üste gideceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (165.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 13:00’da Sassari ile karşılaşacak. …