Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 29.04.21

Ratiopharm Ulm – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 29.04.21

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Perşembe saat 21:30’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 87.5 olarak belirlemiş.

Ulm 30 maçın ardından hanesine 19 galibiyet yazdırabildi ve ligin iyi play-off takımlarından biri, zaten ilk 4 yarışından da sadece 3 adım uzaktalar. Ama geriye sadece 4 maç kaldığı için oraya ulaşmaları zor. Hiç olmazsa 5. sıraya ulaşıp ilk 3 sıradaki takımla ilk turdan eşleşmemek amacındalar. Son 5 maçlarının tamamını kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdikleri gibi özellikle hücum performasnları ile de dikkat çektiler. Son 3 maçlarında bu paralelde 109, 99 ve 93 sayı ürettiklerini gördük.

Crailsheim ise ligin kalbur üstü takımlarından biri ve 30 maçtan 21 tanesini kazanarak ilk 4 yarışında halen ayakta kalmayı başardılar, Oldenburg’dan sadece 1 adım gerideler onlara kalan 4 maçta yetişemeseler bile en kötü ihtimal 5. sırada yer alıp Ulm gibi ilk 3 sıradaki takımdan ilk turda uzak kalmaya çalışacaklar. Ancak son haftalarda deplasman karneleri sıkıntılı, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu kayıplarda sırasıyla 100, 97 ve 92 sayı gördüler potalarında. Geçen hafta ise konuk ettikleri zayıf Vechta’yı farklı yenerken bile savunmada sorun yaşayıp 81 sayı yediklerini unutmayalım. 

İki takımın da hedefi aynı, normal sezonu 4 ya da 5. sırada bitirip play-off’a denk bir eşleşme ile başlamak istiyorlar. Bu yolda son maçlarda da ritmlerini bulduklarını, formda olduklarını söyleyebiliriz. Ancak Ulm’un etkili savunma performansı öne çıkarken, Merlins’in ise özelilkle deplasmanlarda savunma sorunları yaşayabildiğini gördük. Bu maçta da ev sahibi avantajına sahip Ulm’un kazanmak için Caupain, Clark, Osetkwoski üçlüsünü verimli kullanarak hücumda etkili olacağını, yüksek tempolu geçmesini beklediğim maçta 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trento – Brindisi İddaa Tahmini 07.05.21

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Trento Cuma saat 21:30’da Brindisi ile karşılaşacak. …