Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 09.02.21

Ratiopharm Ulm – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 09.02.21

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Salı saat 21:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.40 olarak belirlemiş.

Ulm 16 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve play-off yarışında kendisine 6. sırada yer bulabildi. Evlerindeki karneleri de iyi durumda diyebiliriz, 7 maçtan 5 tanesini kazandılar. Son iki maçta ligin zayıf halkalarından Chemnitz’i tam 39 sayı farkla dağıttıktan sonra denk rakipleri Frankfurt karşısında ise zaman zaman zorlansalar da 4 sayı farkla kazanmayı başarmışlardı. 2 gün önce ise ligin orta altı takımlarından Braunschweig’a deplasmanda 2 sayı ile son topta yenilmekten kurtulamamışlardı.

Bayern ise tartışmasız ligin en güçlü şampiyonluk favorisi ki Euroleague’de de çok iyi sonuçlar alıyorlar bu sezon. Aslında ligde tam olarak istedikleri sonuçları alamadılar, 15 maçtan 3 tanesini kaybettiler ve maç eksiği ile 5. sırada yer alıyorlar. Deplasmanda ise iyi işler çıkardılar, 7 maçtan 5 tanesini kazandılar. Ayrıca önemli bir not, Euroleague dahil oynadıkları son 5 deplasman maçlarından da galibiyet çıkarmayı başardılar, evden uzakta çok formdalar. Son 2 deplasman maçlarını ligde oynamışlar, zor da olsa Wurzburg ve Bamberg engellerini geçerek yola devam etmişlerdi.

Ulm cephesinde Osetkowski’nin pota altı etkinliği bu sezon çok önemli ve onun sayesinde bir çok maçta rakiplerine üstünlük kurdular. Ancak bu kez karşılarında pota altında Reynolds, Johnson, Radosevic gibi önemli isimleri olan bir Euroleague takımı olacak. Bayern’in son günlerde Wurzburg ve Bamberg karşısında yaşadığı sıkıntılı maçlardan ders çıkardığını, hazır Euroleague’e de ara verilmişken dişli rakibi karşısında işi ciddiye alarak bu kez net bir galibiyet alabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.40
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Juventus Utena – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 07.03.21

Litvanya Ligi mücadelesinde Juventus Utena Pazar saat 18:20’da Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı …