Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 15.05.21

Ratiopharm Ulm – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 15.05.21

Almanya Kupası yarı final maçında Ratiopharm Ulm, Audi Dome’da düzenlenen fanusun ev sahipliğinde Cumartesi saat 17:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.25 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.32 olarak belirlemiş.

Ulm bu sezonun dişli play-off ekiplerinden biri BBL’de. Ligi 6. sırada bitirdiler ve play-off çeyrek final turunda Oldenburg ile eşleştiler. Son 9 maçlarını üst üste kazandılar ve inanılmaz formdalar. Son 3 maçlarını da deplasmanda kazanmışlardı; sırasıyla Chemnitz’i 15, Baldwin, Zipser, Lucic, Reynolds gibi yıldızlarından yoksun olan bu maçtaki rakipleri Bayern’i 34 ve son olarak Bonn’u 13 sayı farkla geçmişlerdi. Caupain, Obst ve Osetkowski dışında Conger da x-faktör olarak formda olan isimlerden.

Bayern, Euroleague play-off serisinde Milano ile hem mental hem de fiziksel olarak çok yıpratıcı maçlar oynadı. Bu nedenle de seri sonrası oynadıkları lig maçında da yıldızlarını dinlendirdiler. Bu süreçte de hem bu maçtaki rakipleri Ulm’a 34 hem de lider Ludwigsburg’a 14 sayı farkla yenilmişlerdi. Ancak bu durum onların ligi 4. sırada bitirip play-off’lara ev sahibi avantajı ile başlamasını değiştirmediği için sorun olmadı, ilk turda da Crailsheim ile eşleştiler. Bu maçta ise tüm yıldızların Lucic, Baldwin, Zipser, Reynolds dahil olmak üzere geri döneceği, tam kadro maça çıkacakları söyleniyor.

İki takım daha yen, 7 Mayıs’ta karşı karşıya gelmişlerdi ve Milano serisinden sonra rotasyona giden Bayern’i eksik yakalayan Ulm, fırsatı kaçırmamış tam 34 sayı farkla kazanmıştı. Dolayısıyla Bayern’in bu maçta kendi sahasındaki fanusta rakibe konsantre olmak adına elinde ekstra bir faktör daha var. Şimdi tam kadro mücadele edecekler ve yine bu sahada yedikleri o 34 sayılık farkını acısını çıkarmak için ekstra agresif oynayacaklarını, Ulm ile aralarındaki kalite farkını net olarak sahaya yansıtacaklarını düşünüyorum. Oranı yükseltmek isteyenler Bayern’in handikaplı galibiyetlerine de yönelebilirler alternatif olarak. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.25
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.32
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …