Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Frankfurt İddaa Tahmini 11.03.23

Ratiopharm Ulm – Frankfurt İddaa Tahmini 11.03.23

Almanya easyCredit BBL 23. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Cumartesi günü saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Ulm ligin son dönemdeki formda takımlarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak geliyorlar buraya. Evlerindeki son 2 maçlarını da aynı şekilde üst üste kazandıklarının altını çizelim. Önce denk rakiplerden Bamberg’i tam 20 sayı farkla sonra da Heidelberg’i 8 sayı farkla geçtiklerini belirtelim. Geçen hafta da dişli rakiplerden birisi olan Wurzburg’u deplasmanda olmalarına rağmen tam 20 sayı farkla ezip geçmişlerdi. İki Brezilyalı milli oyuncu Caboclo ile Yago Matheus ile beraber Paul, Hawley, Nunez, Jallow, Klepeisz gibi farklı silahlara da sahipler.

Frankfurt ise bu sezonun zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve sadece 5 galibiyetet kaldılar, Bayreuth ile beraber düşme hattında yer alıyorlar. Ayrıca bu sezonki deplasman karnelerine baktığımızda da büyük sıkıntılar yaşadıklarını gördük, 10 maçtan 9 tanesini kaybettiler! Son 3 deplasman maçlarından ikisinde rakipler onlara 13 ve 15 sayı farkla üstünlük kurmuşlar, 14 Şubat’taki son maçta ise Oldenburg’a 8 sayı farkla yine yenilmişlerdi. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var. Ulm kağıt üstünde zaten çok daha iyi bir takım ki bunun yanında son dönemde de çıkışa geçtiler, formdalar. Bu grafiği kaybetmemek ve play-off potasındaki iddialarını korumak adına hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Yago ve Caboclo gibi kaliteli isimlerin farklarını sahaya yansıtarak son dönemde herkesin çift haneli farklarla geçtiği Frankfurt’a aynı tarifeyi uygulayıp handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …