Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Frankfurt İddaa Tahmini 27.10.19

Ratiopharm Ulm – Frankfurt İddaa Tahmini 27.10.19

Almanya easyCredit BBL 5.hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Pazar saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Ulm 3 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ve koç Lakovic yönetiminde kurdukları yeni yapılanmanın pek doğru yolda olmadığını gördük. Son 3 maçlarına baktığımızda skor üretiminde ciddi sıkıntı yaşadıklarını gördük iki kulvarda da. Bu maçlarda sırasıyla 67, 75 ve 65 sayı üretebilmişlerdi sadece. Dragic, Willis, Hinrichs gibi isimler ana skor opsiyonları olabilecek kalitede değiller.

Frankfurt da rakibi gibi henüz sadece 1 galibiyet alabildi. Geçen sezon olduğu gibi mütevazi bir kadroları var BBL standartlarının aksine düşük tempoda oynayıp savunma yaparak maç kazanmaya çalışıyorlar. Jones neredeyse takımın hücum silahı, zaten onun dışında çift haneli skor ortalamalarına sahip bir isim de yok. Son 2 maçlarında 140 ve 142 (normal süre) sayı çıkmıştı sadece. Kendileri 70-75 bareminde skor üretirken rakipleri de buraya çekmeye çalılıyorlar olabildiğince.

İki takım da sezona istedikleri gibi giremediler ve bunun temel nedeni hücumdaki verimsizlikleri. Ulm daha iyi bir kadroya sahip olsa da henüz bu kadrodan bir lider çıkarabilmiş değiller. Karşılarında da ligin en sert savunma yapan ekiplerinden biri olan Frankfurt var. İki ekibin de bu maçta savunmaları ile birbirlerini zorlayacaklarını, zaten sıkıntılı olan birbirlerinin hücum düzenlerini iyice bozacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi düşük skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.55
Avrupa Bahis Oranı: ALT (159.5) – 1.68
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …