Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Frankfurt İddaa Tahmini 30.10.21

Ratiopharm Ulm – Frankfurt İddaa Tahmini 30.10.21

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Cumartesi saat 19:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Ulm sezona iyi başlayan, geçen sezon olduğu gibi yine play-off yarışının içerisinde olacak takımlardan biri. 5 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve daha da önemlisi son 2 maçlarını üst üste kazandılar, keyifler yerinde. Önce deplasmanda Merlins’i 22 sayı farkla sonra da Chemnitz’i yine deplasmanda 3 sayı farkla yenmişlerdi. O son maçta Christon 21 sayı, 5 asist ve Herkenhoff 14 sayı, 7 ribaund ile takımlarını taşıyan isimler olmuşlardı. Felicio, Jallow, Blossomgame gibi isimlerin tek hanelerde kaldığı bir maçı kazanmaları önemliydi. 

Frankfurt ise bu sezonun zayıf takımlarından biri, 5 maçta 0 çektiler ve doğal olarak puan tablosunun son sırasında yer alıyorlar. Rakipler onlara maç başına 20 sayı farkla üstünlük kurmayı başardılar. Son 2 maçlarına baktığımızda deplasmanda Bonn’a 10 sayı ve içerde güçlü Bayern’e tam 28 sayı farkla yenildiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını görmüştük. Sadece 50 sayı üreterek hücumda tam anlamıyla sahadan silindikleri o maçta Badio 20 sayı, 3 asist ile tek başına ayakta kalmıştı. 

EuroCup’da da mücadele eden Ulm, orada istediğini alamamış osla da BBL’deki formda performansını sürdürüyor. Bu maçta da kendi sahalarında Frankfurt gibi hem zayıf hem de formsuz bir takımı yakalamışken seriyi bozmayacaklarını, haftayı galibiyetle kapatacaklarını düşünüyorum. Bu kez Christon’un yanında diğer silahları Felicio, Jallow ve Blossomgame’i de devreye sokacaklarını, rakiplerinden maç başına 20 sayı fark yiyen Frankfurt’u handikapı aşarak rahat yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.54
Bets10 Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Slam Stal Ostrow – Manresa İddaa Tahmini 07.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi 5. hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Salı saat 20:30’da Manresa ile karşılaşacak. …