Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Ratiopharm Ulm – Lietkabelis İddaa Tahmini 18.01.23

Ratiopharm Ulm – Lietkabelis İddaa Tahmini 18.01.23

7DAYS EuroCup A grubu 11. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Çarşamba günü saat 21:45’de Lietkabelis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Ulm grubun vasat ekiplerinden birisi. 10 maçtan sadece 5 tanesini kazanabildiler ve beklentileri karşılayamadılar şuana kadar. Son haftalarda da hem burada hem de BBL’de istediklerini alamadılar, önce Venezia’ya deplasmanda tam 20 sayı farkla ezilerek sonra da içerde Wurzburg’a direnseler de 7 sayı farkla kaybettiler. Artık acilen reaksiyon göstermeleri, iki kulvarda da kendilerine gelmeleri gerekiyor yoksa play-off trenini kaçıracaklar. 

Litvanya temsilcisinin de durumu rakibinden farklı değil. 10 maçlarından sadece 4 tanesini kazanabildiler ve onlar da soon dönemde formsuzlar. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler EuroCup sahnesinde. Ligdeki son maçlarında da evlerinde oynamalarına rağmen kendilerinden alt siklette bir rakip olan Neptunas’a 8 sayı fakla kaybetmekten kurtulamamışlardı. EuroCup’da ise geçen hafta yine evlerinde olmalarına rağmen Prometey’e 8 sayı farkla yenildiler. 

Puan tablosu da kağıt üstündeki kadro kaliteleri de bizlere denk güçlerin maçı olacak diyor. Ama gel gelelim Ulm’un ev sahibi avantajı ve Lietkabelis’in son haftalarda Alman ekibinden de kötü durumda, formsuz olması ibreyi Ulm’a çeviriyor. Koç Gavel’in öğrencilerinin Caboclo, Paul, Jallo, Nunez, Matheus, Hawley gibi silahlarını verimli kullanarak artık evinde hata yapmayacağını, ilk devrede Litvanya’da 4 sayı farkla kaybettiklerini rakiplerini hem yenip hem de ikili averajda üstünlüğü ele geçireceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …