Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini 19.05.22

Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini 19.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Ratiopharm Ulm Perşembe saat 20:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Koç Lakovic’in öğrencileri serinin ilk 2 maçında, deplasmanda olmalarına rağmen çok iyi direnmişler ama bir türlü sonunu getirememişler ve iki maçı da uzatma sonunda kaybetmişlerdi. Son maçta normal süre 69-69 ile tamamlandıktan sonra rakibin hücumda bir kademe daha yukarı çıkmasına engel olamadıkları için 81-77 ile yenilmişler ve 2-0 geriye düşmüşlerdi. O maçta tecrübeli guard Christon 23 sayı, 6 ribaund, Euroleague takımlarının radarındaki Blossomgame ise 20 sayı, 5 ribaund ile ayakta kalan isimlerdi. 

Koç Patrick yönetimindeki Ludwigsburg seriye saha avantajı ile başlamıştı ama evlerindeki iki maçta da tam anlamıyla ecel terleri döktüler. İki maçta da rakibe bir türlü net olarak üstünlük kuramadılar ve sürekli maçın içinde kalan Ulm onları 2 maçta da uzatma oynamak zorunda bıraktı. Buna rağmen son bölümlerde hata yapmayarak 2 maçı da kazanmayı bildiler, şimdi serinin deplasman ayağına 2-0 avantajla gidiyorlar. 81-77 kazandıkları son maçın kahramanları tecrübeli forvet Bartolo (19 sayı, 4 ribaund) ve Euroleague takımlının radarında olan Radebaugh (17 sayı, 6 ribaund, 5 asist) olmuştu. 

Normal sezonu 4 ve 5. sırada bitiren, zaten kağıt üstünde de denk güçler olduklarını bizlere göstermiş iki dirençli ve kaliteli takımın kapışmasını izliyoruz. Açıkçası serinin bitmesini hiç istemiyorum ve umarım yarı final biletini kapan 5. maçta belli olur. İlk 2 deplasman maçında çok iyi direnen koç Lakovic’in öğrencileri, şimdi taraftarları önünde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Christon, Blossomgame, Thornwell, Klepeisz gibi silahların hepsini devreye sokarak bu kez sonunu daha iyi oynayıp hata yapmayacaklarını ve kazanarak seriyi sürdüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.41
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.55
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …