Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Oldenburg İddaa Tahmini 09.05.24

Ratiopharm Ulm – Oldenburg İddaa Tahmini 09.05.24

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Perşembe günü saat 16:30’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 87.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 88.5 olarak belirlemiş. 

Son şampiyon Ulm son döneme kadar beklentileri karşılayamamıştı ama sezonun bu kritik bölümünde son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak kendisine geldi ve 22 galibiyete ulaşarak play-off bileti ile beraber 5. sırayı garantiledi. Hatta Wurzburg son maçını kaybeder ve onlar son 2 maçlarını kazanırlarsa sezonu 4. sırada bitirerek play-off’a da saha avantajı ile girecekler. Evlerindeki son 3 maçtan ikisinde kazanırken etkili hücum performanslarına imza attıklarını gördük, hem Bamberg’e hem de Mitteldeutscher’e 106’şar sayı göndermişlerdi. 

Oldenburg da sonradan açılan ekiplerden birisi oldu. Bu nedenle direkt play-off biletini kapma ihtimalleri kalmadı ama son 5 maçtan 4 galbiieyt çıkararak play-in potasına girmeyi garantilemiş oldılar. Hatta son 2 maçlarını kazanırlarsa rakiplerin alacakları sonuçlara göre 7. sıraya kadar yükselebilirler. Evden uzaktaki son maçlarında ligin vasat ekiplerinden biri olan Gottingen’e 87-83 ile kaybetmişlerdi. 

Kağıt üstünde birbirlerine yakın takımlar gibi görünseler de Ulm’un çok daha formda ve iyi basketbol oynadığı bir gerçek. Ayrıca ellerindeki bir çok isimden ekstra katkı almayı da başarıyorlar koç Gavel’in yönetiminde. İlk 4 şanslarını sürdürmek için evlerindeki bu maçta hata yapmayacaklarını, kazanırken yine hücumda etkili olacaklarını ve Jallow, Figueroa, Williams, De Paula, Jessup,Nunez gibi silahlarla 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.45
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …