Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Oldenburg İddaa Tahmini 24.05.21

Ratiopharm Ulm – Oldenburg İddaa Tahmini 24.05.21

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Ratiopharm Ulm Pazartesi saat 21:30’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.48 olarak belirlemiş.

Ulm seriye deplasman galibiyetiyla başlayarak daha ilk maçtan rakibin elinden ev sahibi avantajını kapmıştı. İkinci maçta da işi son topa kadar götürüp yine deplasmanda çok iyi direnmişler ama 2 sayı farkla son nefeste yenilmekten kurtulalamışlardı. İyi savunma yaptıkları ve Oldenburg gibi potansiyelli bir takımı sadece 77 sayıda tuttukları o maçta, hücumda ise ana silahlar Obst, Caupain ve Osetkowski suskun olsalar da Cklark ve Holman ile yine de ayakta kalmayı başarmışlardı. 

Oldenburg ligin tartışmasız en iyi hücum eden takımlarından biri ve bu sayede normal sezonu 3. sırada tamamladılar zaten. Ama karşılarında ligin son dönemdeki en formda takımlarından biri var ve onları savunmada da çok zorluyorlar. Özellikle son maçta kilidi açamamışlar ve sadece 77 sayıda kalmışlardı. Ama onlar da vidaları sıkıp savunmada sorun yaşamadan maçı kazanabilmişlerdi. Son maçın kahramanı 18 sayı üreten Boothe ve 15 sayı üreten Mahalbasic olmuşlar, pota altında üstünlüğü net olarak kurmuşlardı. 

Her ne kadar Oldenburg normal sezonu 3 ve Ulm 6. sırada tamamlamış olsalar da aralarında kesinlikle bu sıralamadaki gibi bir fark yok. Hatta Ulm’un daha formda olduğunu son haftalarda daha iyi basektbol oynadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu seriye de taşıdılar performanslarını ve hazır ev sahibi avantajını yakalamışken evlerindeki ilk maçta bunu geri vermeyeceklerini, ikinci maçın aksine bu kez Obst, Osekowski, Caupain üçlüsünü daha net devreye sokacaklarını ve kazanarak seride 2-1 öne geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.48 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Taranaki Mountainairs – Manawatu Jets İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Cuma saat 10:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 toplam …