Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 18.05.24

Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 18.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi ilk maçında Ratiopharm Ulm Cumartesi günü saat 19:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon Ulm bu sezon beklentileri karşılayamamış olsa da en azından normal sezonu 4. sırada bitirerek play-off’a saha avantajı ile başlamayı bildi. Bu onlar için önemli çünkü sezonun son kısmında da evlerinde ne kadar başarılı bir takım olduklarını gördük, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. 9 Mayıs’daki son iç saha maçlarında ligin orta şekerli takımlarından Oldenburg’u 91-74’lük skorla farka boğmuşlardı. 

Wurzburg bu sezonun flaş takımlarından birisi. Koç Filipovski’nin ekibinin ana hedefi ligde kalmaktı ama onların bunu aşarak play-off biletini 5. sıradan kaptılar, sezonun sürpriz yumurtalarından biri oldular. Evden uzaktaki performanslarının da aslında sezon sonunda iyi olduğunu görmüştük. Üst üste 3 maçta Gottingen, Vechta, Bonn gibi rakipleri yenmiş olsalar da 12 Mayıs’daki son sınavlarında denk rakiplerden Chemnitz’e ise deplasmanda 13 sayı farkla teslim olmuşlardı… 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar Wurzburg bu sezonun flaş takımlarından biri olsa da son dönemde deplasmanda güven vermediler. Ulm ise son dönemde performansı artan, özellikle evinde kolay kolay hata yapmayan bir ekip. Son şampiyon ünvanı ile moralli ve özgüvenli başlayacakları play-off serisinde evlerinde taraftarları önünde sürprize izin vermeyeceklerini, Figueroa, Williams, de Paula, Jallow, Jessup, Nunez gibi silahların liderliğinde kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …