Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 20.05.24

Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 20.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 2. maçında Ratiopharm Ulm Pazartesi günü saat 20:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Ulm geçen sezonun şampiyonu biliyorsunuz. Ama bu sezon beklentileri karşılayamadı tam olarak. Buna rağmen normal sezonu 4. sırada bitirip play-off’a saha avantajıyla girmişti. Ancak ilk maçta konuk ettikleri dişli rakipleri Wurzburg’un sert ve disiplinli savunmasını aşamayınca 65-78 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamadılar, saha avantajını da rakibe vermiş oldular. Artık deplasmanda maç kazanmadan yarı finale gidemezler…

Koç Filipovski yönetimindeki Wurzburg normal sezonu 5. sırada bitirip play-off bileti kaparak bu sezonun flaş takımlarından biri olduğunu kanıtladı. Bu momentumu play-off’a da taşımayı başardıklarını gördük, ilk maçta güçlü rakipleri Ulm’u beklenmedeki derecede iyi bir savunma performansı eşliğinde 65-78 gibi farklı bir skorla devirmeyi başardılar. Artık sadece kendi sahalarında oynayacakları maçları kazanarak yarı final bileti kapabilirler. 

Kağıt üstünde Ulm’un elinde çok daha kaliteli ve iyi bir kadro var. Ama sahada oynanan basketbola baktığımızda sezon boyunca Wurzburg onlara göre takım kimyası daha yüksek, daha istikrarlı bir takım görüntüsü vermişti. Bu artıların tamamını da savunmayla birleştirerek ilk maçta ortaya koydular. Şimdi Ulm’un reaksiyon göstermesi gerekecek, hem bu maçı hem de ardından ilk deplasman maçını kazanmak üzerine bir plan yapmış durumdalar. Bu kez kalite farkını taraftar desteği ile sahaya yansıtmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …