Anasayfa / Andorra / Real Betis – Andorra İddaa Tahmini 27.10.19

Real Betis – Andorra İddaa Tahmini 27.10.19

İspanya Liga Endesa 6.hafta mücadelesinde Real Betis Pazar saat 19:00’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.60 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Ligin yeni takımlarından Real Betis sezona beklendiği gibi kötü bir giriş yaptı. 5 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve bu sezon düşme adaylarından biri olacaklarını gösterdiler. Evlerinde denk rakiplerinden Badalona’yı yendikten sonra 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. Elbette bu maçlardan ikisi Baskonia ve Valencia deplasmanında gelen beklenen galibiyetlerdi, evlerinde ise direnseler de Zaragoza’ya kaybetmekten kurtulamadılar. Takımın en önemli silahlarından Whittington hasta ve durumu maç saatinde belli olacak, forma giyse bile %100’ünde olmayacak.

Andorra sezona tam olarak istediği gibi giremese de Eurocup ve Liga Endesa arasındaki dengeyi son maçlarda kurup seri yakalama yolunda adım attı. Geçen hafta evlerinde flaş ekiplerden Burgos’u sonra da haftaiçi deplasmanda Rishon’u farklı geçerek forma girdiklerini gösterdiler ki bu sezonun ilk deplasman galibiyetiydi onlar adına. Musli’nin de takıma dönmesiyle eksikleri kalmadı. Jelinek, Massenat, Senglin, Walker, Hannah, Todorovic ile etkileyici bir kısa rotasyonuna sahipler.

Betis Rivers ve Slaughter gibi iki önemli skorere sahip olsa da takım olma konusunda henüz beklenen adımları atabilmiş değil. Whittington’ın da hasta olması ve durumunun henüz netleşmemesi onların bir kademe daha güç kaybetmesine neden olacak. Jelinek, Senglin, Todorovic, Hannah gibi tecrübeli kısaları ile deplasmanda da olsa Andorra’nın net favori olduğunu düşünüyorum ki ilk deplasman galibiyetlerini de haftaiçi alarak özgüven kazandılar, ritmlerini buldular. 2 maçlık serilerini bu maçı da kazanarak 3 maça çıkarmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.70
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …