Anasayfa / Alba Berlin / Real Madrid – Alba Berlin İddaa Tahmini 01.11.19

Real Madrid – Alba Berlin İddaa Tahmini 01.11.19

Turkish Airlines Euroleague 6.hafta mücadelesinde Real Madrid Cuma saat 23:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin galibiyeti durumundaki toplam sayı limitini 169.5 olarak belirlemişler.

Real Madrid sezona çok iyi başladıktan sonra Euroleague sahnesinde son 2 deplasman maçını kaybetti. Önce Anadolu Efes karşısında sadece 60 sayıda kaldılar sonra da Bayern deplasmanında 86 sayı atmalarına rağmen 95 sayı yiyerek kaybetmekten kurtulamadılar. Artık reaksiyon gösterip, kendilerine gelme zamanları geldi. Son maçta Randolph ile Campazzo kıpırdanmışlardı ama savunmada özellikle boyalı alanda Monroe-Barthel ikilisini durduramayınca sınıfta kaldılar.

Alba Berlin sezon başında kendilerinden bekleneni şuana kadar parkeye koydu. Keyif veren tempolu bir basketbol oynuyorlar ve bol skor bulup potalarında da bol skor görüyorlar. 5 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve 82 sayı atarken potalarında 85 sayı gördüler. Euroleague sahnesindeki son deplasman maçlarında güçlü Barcelona karşısında 84-103’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Peno’nun sakatlığı devam ederken Eriksson’un durumu ise maç saatinde belli olacak.

Real Madrid Campazzo ve Llull gibi tempolu guardları liderliğinde evinde tam saha basketbolunu verimli ve agresif oynayan ekiplerden biri. İki deplasman maçında üst üste kaybettikten sonra artık evlerinde taraftarlarını arkalarına alarak net bir galibiyet almak istiyorlar. Savunmaları pek iyi sinyaller vermiyor son maçlarda. Bu nedenle yüksek tempoda oynayan ve tehlikeli bir hücum takımı olan Alba’yı daha fazla skor bularak yenebileceklerini düşünüyorum ki bunu yapabilecek kalitede bir kadroya sahipler.

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (169.5) – 1.75
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 & ÜST (169.5) – 2.19
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …