Anasayfa / Anadolu Efes / Real Madrid – Anadolu Efes İddaa Tahmini 27.04.21

Real Madrid – Anadolu Efes İddaa Tahmini 27.04.21

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 3. maçında Real Madrid Salı saat 20:00’da temsilcimiz Anadolu Efes ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 84.5 olarak belirlemiş.

Real Madrid serisinin ilk 2 maçında oyunun her iki alanında da tam anlamıyla ezilmiş ve temsilcimizinin açık ara, net skorlarla kazanmasına engel olamamııştı. İki maçta da potasında 90 ve 91 sayı gören İspanyol ekibinin kendi sahasında da sihirli değnekle ile birden bire müthiş bir savunma yapabileceğini düşünmüyorum. Ama tabi bu maçta dönmesi beklenen Tavares ile birlikte çemberi biraz daha iyi savunup temsilcimizi en azından 80-85 bareminde tutmayı deneyeceklerdir. Randolph dışında eksikleri bulunmuyor.

Anadolu Efes ilk 2 maçta her istediğini sahaya koydu ve tam anlamıyla şiir gibi, akıcı ve keyif veren bir basketbolla seriyi domine etti, ev sahibi avantajının da hakkını verdi. Larkin ve Micic beklendiği gibi skor yükünü çekerken Sertaç ve Beaubois gibi iki çok önemli x-faktörün ağırlıklarını koymalarıyla beraber hücumdaki çeşitliliği en üst seviyeye çıkaran temsilcimiz Real savunması hiç yokmuş gibi oynadı ve iki maçta da 90 ve 91 sayı üreterek makine düzenindeki sezon sonu performansını play-off’lara da taşıdığını göstermiş oldu.

Real ilk etapta savunmada vidaları sıkmaya çalışacaktır kendi sahasında. Evet bu biraz temsilcimizin canını sıkabilir ve bu nedenle skor potansiyelimiz düşebilir. Ama Real’in de ayakta kalabilmesi için tempoya ihtiyacı var ve bu nedenle eninde sonunda bizim basketbolumuza dönecekler ve biz de yine Larkin, Micic, Beaubois üçlüsüyle yüksek tempoda sorun yaşamadan üretim yapacağız. Efes’in deplasmanda da olsa yine kazanarak seriyi fazla uzatmayacağını, bunu yaparken de 85 baremine zorlanmadan ulaşabileceğini düşünüyorum. Dileyenler alternatif olarak toplam baremden üst seçeneklerine de yönelebilirler.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (82.5) – 1.48
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (84.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa …