Anasayfa / FC Barcelona / Real Madrid – Barcelona Lassa İddaa Tahmini 17.06.19

Real Madrid – Barcelona Lassa İddaa Tahmini 17.06.19

İspanya Liga Endesa final serisi 2.maçında Real Madrid Pazartesi saat 22:00’da Barcelona Lassa ile karşılaşacak. İddaa ilk yarı sonucu için deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Koç Laso ve öğrencileri ilk maça WiZink Center’da müthiş bir giriş yapmışlar, ilk yarıdan farkı 15 sayıya kadar çıkarmışlardı. Hücumda tüm istediklerini yapan ve Campazzo liderliğinde tempoyu tamamen kontrolü altında tutan bir Real vardı, ilk yarıda tam 47 sayı bularak zaten ritm bulduklarını net olarak gösterdiler. İkinci yarıda ise, özellikle son çeyrekte vitesi iyice yükseltip farkı 20 sayıya kadar çıkardılar. Campazzo dışında 4 oyuncudan daha çift haneli skor katkısı alınca zaten işler çok kolaylaştı.

Barcelona ilk maçta Real’in temposuna ayak uyduramadığı gibi savunmada da sınıfta kaldı tam anlamıyla. Heurtel’in savunmadaki zaaflarını iyi kullanan Campazzo ve arkadaşları bu sayede tempoyu da kontrol altına aldı. Barcelona savunmada yaşadığı sıkıntılarla beraber atarak da rakibine karşılık veremedi çünkü organize olamadılar, Heurtel sadece bireyselliğe dayalı oyunuyla zarar verdi Barça’ya, Hanga ve Singleton biraz enerjileri ile direnmeye çalışsalar da yeterli olmadı.

Real ilk maçtan net bir mesajla başladı seriye. Barça’nın artık bu sahada onlardan bir galibiyet çıkarabileceğini düşünmüyorum ki bu da zaten Real’in şampiyon olması demek çünkü iş 7.maça kalsa bile WiZink Center’da oynanacak. Campazzo liderliğinde çok verimli hücum eden Real’in bu maça da tıpkı ilk maç gibi tempolu ve agresif başlayacağını, ilk yarıdan farkı açacağını düşünüyorum. İlk maçın farklı kaybedilmesiyle Barcelona bir reaksiyon gösterecektir bu maçta ancak handikap bence düşük, bu handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum ilk yarıda.

İddaa Oranı: İY 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: İY 1 (-4.5) / 1.89
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …