Anasayfa / Bitci Baskonia / Real Madrid – Bitci Baskonia İddaa Tahmini 04.06.22

Real Madrid – Bitci Baskonia İddaa Tahmini 04.06.22

İspanya Liga Endesa yarı final serisi 2. maçında Real Madrid Cumartesi günü saat 19:00’da Bitci Baskonia ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Real normal sezonu 2. sırada tamamlarken Euroleague’de de final oynadı, bu sezon da zirveye her platformda ortak olduğunu gösterdi. Euroleague’de kupayı alamadılar ama Endesa’da kupayı kaldırarak teselli bulmak istiyorlar. Bu bağlamda saha avantajı ile başladıkları serinin ilk maçında da rakiplerine mesajı net olarak verdiler ve 94-84 gibi farklı bir skorla kazanarak, Endesa play-off tarihindeki üçlük rekorunu da kırarak rakiplerine mesajı verdiler. Şimdi bir kez daha WiZink’de taraftarlarının desteğiyle oynayacaklar. 

Baskonia ligin dişli takımlarından biri olduğunu sezon boyunca göstermişti ki bu ünvanlarını play-off’a da taşıdılar ve ilk turda 6. sıradan gelmelerine rağmen 3. sıradan gelen ve saha avantajı bulunan Valencia’yı 1-2 ile geçerek yarı final biletini kaptılar. Ancak burada yarı final serisinde şampiyonluk adayı Real karşısında çıktıkları ilk maçta özellikle savunmada sınıfta kaldılar ve 94-84’lük skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Bir sürprize daha imza atabilmek için WiZink’de en az 1 maç kazanmak durumundalar.

Real gerek kalite gerekse tecrübe anlamında rakibinden üstün bir takım ki bir de saha avantajına sahipler ve bunu da ilk maçta çok iyi kullandılar. Bu maçta da Baskonia karşısında formda silahları Causeur, Rudy, Yabusele, Tavares’i yine verimli kullanacaklarını, Baskonia’nın yine onlara ilk yarı direnebileceğini ama sonrasında rakibinin direncini fazla zorlanmadan kırarak ilk maçta olduğu gibi çift haneli farklarla hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …