Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Real Madrid – Gran Canaria İddaa Tahmini 18.06.20

Real Madrid – Gran Canaria İddaa Tahmini 18.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvası B ilk maçında Real Madrid Perşembe saat 19:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa Real’in toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Real Madrid koç Laso yönetiminde çok iyi bir kadroya sahip ve ligler askıya alınmadan önce hem Euroleague hem de Liga Endesa’nın şampiyonluk adaylarından biri konumundaydılar. Llull, Campazzo, Carroll gibi etkili kısaların liderliğinde Randolph, Tavares, Mickey gibi dominant uzunlara sahipler, Mejri dışında eksikleri yok. Yüksek tempoyu sevdiklerini ve özellikle Campazzo oyundayken ne kadar akıcı hücum ettiklerini biliyoruz. Pandemi arasının ardından basketbolu özleyen yıldızların bol skor üreterek bu özlemlerini göstermesini bekliyorum.

Koç Katsikaris yönetimindeki Gran Canaria, sezonun orta halli ekiplerinden biri. Balcerowski dışında eksikleri yok. Harper ve Cook gibi tecrübeli guardlarla beraber Okoye gibi bir delicileri artı Costello ve Shurna gibi üçlükçü forvetleri var. Hücumda onlar da tempolu oynamayı seviyorlar ancak savunma konusunda henüz Yunan koçun istediği sertliğe gelememişlerdi ki verilen arayla beraber katettikleri yolda da geri gitmiş olduklarını düşünüyorum.

Real Madrid kadro kalitesi ve tecrübe anlamında rakibine açık ara fark atmış durumda. Gran Canaria’nın ne kısalar açısından ne de pota altında savunmada ayakta kalabileceğini düşünmüyorum. Campazzo ve Llull liderliğinde alıştıkları gibi tempoyu forse edeceklerini ve rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Gran Canaria’nın pota altı savunmasında da Burjanadze ve Bourousis gibi ağır isimlerle Randolph, Mickey, Tavares üçlüsünün atletizmine karşı koyamayacağını düşünüyorum. Real’den 90 sayılara çıkacağı maçta elbette galibiyet de bekliyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.99
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …