Anasayfa / İddaa Tahminleri / Real Madrid – UCAM Murcia İddaa Tahmini 11.05.22

Real Madrid – UCAM Murcia İddaa Tahmini 11.05.22

İspanya Liga Endesa 33. hafta mücadelesinde Real Madrid Çarşamba saat 22:00’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Real geçen hafta Obradoiro deplasmanında çok zorlansa da Abalde’nin son saniye basketiyle 88-89 kazandı ve üst üste 4. galibiyetini alarak, 23. galibiyetine ulaştı, normal sezonu 2. sırada bitirmeyi garantilemiş oldu. WiZink’deki son 3 maçlarında Fuenlabrada’yı 15, Breogan’ı 25 ve son olarak dişli rakipleri Badalona’yı 10 sayı farkla yenerek taraftarları karşısında ne kadar dominant bir oyun sergilediklerini tekrar göstermişlerdi. Fianl Four öncesi güzel bir prova olacak koç Laso ve öğrencileri için. Bu arada Alocen dışında eksikleri yok.

Murcia ise son haftalarda aldığı kötü sonuçlar nedeniyle play-off şansını zora soktu, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve 16 galibiyette kaldılar. Halen son 2 maçlarını kazanıp Granca’nın hata yapmasını bekleyecekler, tek şansları bu. Ama tabi önce bu maçta güçlü Real’i evinde yenmeleri gerekiyor… Son maçlarında ise evlerinde oynamalarına rağmen iddialı ilk 4 takımlarından Badalona’ya direnememişlerr ve 12 sayı farkla yenilmişlerdi. Koç Alonso yüm kadrosundan eksiksiz bir şekilde faydalanabilecek.

İki takım arasında elbette net bir kalite ve tecrübe farkı var. Bu arada aslında Real’in bu maç için bir motivasyonu yok, sonuçta liderlik şansları yok ve 2. sırada yerleri ise garanti. Evet Murcia’nın play-off yarışı açısından çok önemli bir maç ama son haftalarda taraftarı ile barışmış ve buradan tüm rakiplerini çift haneli farklarla gönderen formda Real Madrid karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. Real’in Final Four öncesi momentumunu kaybetmemek adına işi ciddiye alacağını ve tarafarı önünde kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.74
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …