Anasayfa / Cremona / Reggio Emilia – Cremona İddaa Tahmini 07.09.20

Reggio Emilia – Cremona İddaa Tahmini 07.09.20

İtalya Süper Kupa B grubu mücadelesinde Reggio Emilia Pazartesi saat 21:30’da Cremona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.42 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.58 olarak belirlemiş.

Reggio Emilia 3 maçın ardından 1 galibiyet çıkarmayı başardı ve halen az da olsa liderlik için şansları var. Ama bunun için kazanmaları şart. İlk maçta Fortitudo’yu 5 sayı farkla geçerken ikinci maçta ise güçlü Virtus Bologna’ya karşı iyi direnmelerine rağmen uzatma sonunda kaybetmişlerdi. Son maçta ise bu maçtaki rakipleri Cremona’ya 6 sayı farkla kaybetmişlerdi, şimdi kendi sahalarında rövanşı alma vakti.

Cremona ise gruptaki tek galibiyetini bana göre sürpriz şekilde son maçta Reggio karşısında kendi sahalarında elde etmişlerdi. Virtus Bologna’ya 21 ve Fortitudo’ya ise 19 sayı farkla yenilerek aslında gerçek seviyelerini göstermişlerdi. Son maçta Reggio’yu yenmeyi başarmış olsalar da daha ilerisi için şansları olmadığını düşünüyorum. Koç Sacchetti’den sonra takım ciddi şekilde güç kaybetmiş durumda.

Emilia Bostic, Taylor, Kyzlink ve Balde Rossi gibi isimlerle bu sezonun dişli takımlarından biri olacağını düşünüyorum. Son maçta Cremona’ya sürpriz şekilde kaybetmiş olsalar da şimdi kendi sahalarında rövanşı alabilecek seviyede olduklarını düşünüyorum. Cremona son maçta Cournooh’un ekstra oyunu ve Jarvis Williams’a takıma yeni katılan T.J. Williams’ın da katkı vermesiyle kazanmıştı ama bu sefer deplasmanda olacaklar ve bu sefer Emilia’nın onlara tüm silahlardan verim alma şansı tanımayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.58
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …