Anasayfa / CSM Oradea / Reggio Emilia – CSM Oradea İddaa Tahmini 25.03.21

Reggio Emilia – CSM Oradea İddaa Tahmini 25.03.21

FIBA Europe Cup çeyrek final serisi kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Oradea, Romanya’da düzenlenen fanusta oynanacak maçta Reggio Emilia Perşembe saat 20:00’da CSM Oradea ile karşılaşacak. İddaa İtalyan ekibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

İtalyan ekibi her ne kadar Serie A’da çok iyi durumda olmasa da Europe Cup seviyesi için iyi ekiplerden biri ki özellikle ellerinde uluslararası tecrübesi yüksek isimler bulundurmaları büyük avantaj bu tarz eleme usulü oynanan maçlarda. Ligde 4 maçlarını üst üste kaybettikten sonra 23 Mart’ta Sibiu karşısında oynadıkları tamam mı devam mı maçında da bunu görmüştük, sert geçen mücadeleyi 61-65 kazanmayı bilmişlerdi. Eski Gaziantepli Lemar 16 sayı ile skor yükünü çekerken Sims ve Elegar da tecrübeleri ile pota altında fark yaratmışlardı.

Fanusun ev sahibi konumundaki Oradea ise ilk maçta Ukrayna ekibi karşısında zorlanmış ama 72-78 ile, yani onlar da sert geçen bir mücadelenin ardından, kazanmayı bilmişti. Kupa finalinde Voluntari’ye sürpriz şekilde kaybettikten sonra bu maçı kazanarak kendilerine gelmişlerdi. Dnipro karşısında Holt 22 sayı ve Markovic 21 sayıyla beklendiği gibi takımı taşıyan isimler olmuşlardı hücumda. Ancak Broussard, Green ve Zekovic gibi silahların sessiz kalması da gözlerden kaçmamıştı.

Reggio Emilia özellikle pota altında iki tecrübeli uzun Sims ve Elegar ile bana göre net ağır basıyor. Ayrıca Koponen ve Tayor gibi tecrübeli kısalara da sahipler. Bu maçta Lemar’ın yanında Johnson’dan da skor anlamında daha fazla katkı alacaklarını, pota altında üstünlük kurarken kısalardan da katkı alarak galibiyet yolunda gereken tüm faktörleri yerine getireceklerini düşünüyorum. Tecrübe farktöründe net olarak bir adım önde olan Emilia’nın bu eleme maçında hata yapmayıp adını yarı finale yazdıran taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …