Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / RESMİ: Darüşşafaka Tecrübeli Uzun ile Devam Dedi

RESMİ: Darüşşafaka Tecrübeli Uzun ile Devam Dedi

Sizlere 10 Ağustos’ta detaylarını ilettiğim üzere Oğuz Savaş, kontratındaki kazancından ciddi bir fedekarlık yaparak takımda kalmayı tercih etti ve Darüşşafaka ile 1 sezon için yeni kontrata imzayı attı.

3 sezondur kulüpte yer alan eski milli uzun, 2015-16’da 7, 2016-17’de 13 BSL maçına çıkmış, geçen sezon ise kadroya dahi girememişti.

Koç Çakı ile görüşen daha fazla çalışarak artık süre almak istediğini dile getiren tecrübeli uzunun indirim yapması ile birlikte takımda tutulmasına karar verildi.

1987 doğumlu olan 2.11 boyundaki Oğuz, 2015 yazında Fenerbahçe’den Darüşşafaka’ya geldiğinde, milli takımın bir parçasıydı.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir